logo

JsDerma

JsDerma
Asc

Позиції 1-12 з 15

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка
Asc

Позиції 1-12 з 15

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка

Корейська косметика JsDerma

Корейська косметика JsDerma призначена не для маскування, а для боротьби з різними проблемами шкіри. Унікальність продуктів торгової марки JsDerma полягає в тому, що розробники запропонували користувачам зовсім новий спосіб використання доглядової косметики – самостійне міксування косметичних продуктів, завдяки чому у користувачів з'являється можливість створити індивідуальну схему догляду за шкірою, що відповідає її потребам. Купити JsDerma з доставкою додому, можна оформивши замовлення онлайн або зателефонувавши, не виходячи з дому.

J'sDerma Acnetrix Control AC Serum

Переваги корейської косметики Js Derma

Косметичний бренд Js Derma дбає про своїх користувачів і намагається створити доглядову косметику, яка перетворить щоденну рутину на справжнє задоволення. Косметика JsDerma має безліч переваг серед конкурентів, якими є:

  • усунення, а не маскування проблем шкіри;
  • простий спосіб поєднання косметичних засобів та можливість посилювати їхню дію, враховуючи індивідуальні особливості шкіри;
  • живлення, зволоження, очищення, розгладження та прискорення регенерації шкіри;
  • максимальна зручність використання завдяки кольоровому позначенню засобів відповідно до призначення. Наприклад, блакитний колір означає, що засіб призначений для інтенсивного зволоження, червоний – для боротьби з висипаннями тощо;
  • косметика JsDerma створена на основі натуральних компонентів, вона повністю безпечна та не викликає алергічних реакцій.

J'sDerma Hydglow Mild Cleanser

Купити Js Derma можна для різних типів шкірного покриву, під торговою маркою випускається кілька лінійок, призначених для вирішення проблем чутливої, сухої, проблемної, комбінованої та інших видів шкіри.

Косметику JsDerma купити за найвигіднішою ціною в Києві та Україні, можна в інтернет-магазині корейської косметики New Skin, де представлений широкий асортимент якісних засобів для догляду за шкірою.

To Top