logo

Needly

Needly
Asc

Позиції 1-12 з 35

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка
Asc

Позиції 1-12 з 35

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка

Косметика Needly — це виклик, який сміливо кидає корейський бренд віку і проблемам зі шкірою, незалежно від причин їх виникнення та складності ситуації! Стратегія бренду – випередити всі існуючі технології та поєднати органіку з рідкісними компонентами та корисними речовинами для створення нових, ефективних формул.

В основному засоби працюють з усіма типами шкіри, тому купити Neddly не завадить як власницям проблемної шкіри, так і сухої, жирної і схильної до перших вікових симптомів. Тут по максимуму використані натуральні компоненти і сила стародавніх рецептів, що створюють діючу продукцію рівня люкс.

Needly Mild Cleansing Balm

Те, що необхідно Вашій шкірі

Так, саме слово Нідлі у перекладі з англійської — необхідність, і в цьому вже закладена концепція південнокорейської компанії. Штат із висококласних фахівців, включаючи хіміків, біологів та наукових співробітників спочатку вивчає потреби та різні недосконалості матриксу і вже до них підбирає чарівний ключ, щоб упоратися з різними дефектами одночасно. У доглядовій лінійці Needly купити можна засоби для молодої шкіри 18+ з характерними жирними зонами, забитими порами та акне, так і для вікової — сухої, схильної до пігментації та зневоднення.

Крім комплексної та відновлюючої природні ресурси косметики, тут є вузькопрофільні продукти від куперозу, вугрів, ампульні сироватки та патчі.

Рішення купити Neddly - це правильний внесок у майбутнє власної шкіри, якій потрібна своєчасна підтримка. Підберіть свій засіб на кожен етап – в асортименті тоніки та тонери, маски та пілінги, гідрофільна олія для очищення та демакіяжу, есенції та креми універсального та спеціального призначення!

Needly Mild Enzyme Cleansing Powder

Поспішаємо за оригіналами!

Широкий асортимент Neddly купити без ризику, з усіма сертифікатами та гарантією якості пропонуємо у нашому доброзичливому магазині корейської косметики New Skin, який відкриває свої он-лайн двері кожному клієнту. Якщо ви ще не знайомі з найкращими косметичними брендами з Азії, то ми готові проконсультувати, допомогти у виборі та доставити до будь-якої точки України!

To Top