logo

Dear, Klairs

Dear, Klairs
Asc

11 товарів

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Asc

11 товарів

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список

По-справжньому якісна косметика не потребує гучної реклами. Просто жінки, які скористалися їй одного разу, користуються їй постійно, рекомендуючи рідним та подругам. «Кохання на все життя» – це косметика Dear Klairs.

Dear, Klairs Gentle Black Facial Cleanser

Секрет світового успіху

Dear Klairs – новинка лише за межами Південної Кореї. На батьківщині цей популярний бренд у топі найкращих тримається з моменту появи – з 2010 року. Веганські доглядові засоби призначені для чутливої проблемної шкіри, тому головними принципами їх виробництва є:

  • екологічність складу;
  • ефективний, але при цьому максимально дбайливий вплив на епідерміс;
  • прості формули;
  • повна відсутність агресивних компонентів.

Виробники Dear, Klairs роблять ставку не так на кількість, але в якість інгредієнтів, які входять до складу нано-продуктів. Поряд із класикою (гіалуроном, аденозином, пептидами тощо), у «чарівних» баночках та флаконах містяться вітаміни, захисні фільтри від сонця, азулен, пантенол та рослинні екстракти.

Не тестуючись (на відміну від багатьох інших марок) на тваринах, кожен засіб бренду проходить ретельні клінічні випробування та найсуворіший дерматологічний контроль.

Dear Klairs Midnight Blue Calming Cream

Асортимент

Концентруючись на високій якості своєї продукції, автори Dear Klairs випускають досить обмежену косметичну лінійку. На сьогоднішній день це лише 35 брендових продуктів, яких, втім, цілком достатньо для бездоганного повноцінного догляду.

У нас на даний момент можна придбати:

  • тонери;
  • пінки;
  • гідрофільну олію;
  • санскріни;
  • креми;
  • маски.

Кожен засіб мультифункціональний і абсолютно гіпоалергенний. Дуже економічний і простий у використанні.

Відгуки

Читаючи в Інтернеті відгуки про засоби Klairs (саме так бренд називався спочатку), Ви не знайдете жодного негативного! Епітети після їх використання практично у всіх користувачів однакові: чудові, фантастичні, ефективні, найкращі, улюблені та чудові. Нерідко така оцінка підкріплена наочними фотографіями до і після, що свідчать про справедливість сказаного.

Вартість

При гарантованому стовідсотковому супер-результаті стоїть косметика корейського бренду дуже демократично. Дозволити такий високоякісний догляд може будь-яка жінка.

Купити Dear Klairs потрібно всім, хто любить свою ніжну шкіру та відчуття квітучої, свіжої весни.

To Top