logo

Transparent Lab

Transparent Lab
Asc

Позиції 1-12 з 15

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка
Asc

Позиції 1-12 з 15

на сторінці
Відобразити як Таблиця Список
Сторінка

Іспанський косметичний бренд Transparent Lab пропонує користувачам ефективні засоби для догляду, які адаптовані до різних потреб. У тому числі, це чутлива і проблемна шкіра, яка страждає від недосконалостей. Ключовою місією компанії стало створення функціональної продукції, яка покращує не лише зовнішній вигляд, а й здоров'я обличчя.

Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream

Детальніше про Transparent-Lab

Вирішивши не спиратися на загальноприйняті формули, бренд зайнявся дослідженнями і почав активну роботу, результатом якої стала революційна косметика Transparent Lab. У її складі не буде нічого зайвого. Є тільки те, що необхідно тому чи іншому типу шкіри, в ідеально підібраній кількості. Розроблені новітні формули є абсолютно прозорими і пройшли всі стадії від лабораторних досліджень до клінічних випробувань. У своїй роботі компанія застосовує виключно досвід кваліфікованих фахівців та можливості найсучаснішої техніки. Таким чином і створюються професійні засоби для догляду за шкірою.

Transparent Lab Rose Calming Cleanser pH 5.5

Основні переваги бренду

Від інших косметичних фірм Transparent-Lab відрізняють такі переваги:

  • повна прозорість формул;
  • застосування передової запатентованої технології;
  • тільки натуральні компоненти у складі та жодних зайвих чи шкідливих речовин;
  • ретельно підібрана кількість активних складових.

Вже з урахуванням перерахованих плюсів зрозуміло, що Transparent-Lab не буде марною тратою грошей, адже продукція виділяється максимальною ефективністю. Розробники відзначають, що кожен засіб у лінійці було створено з турботою про клієнток та красу їхньої шкіри.

Навіть один продукт Transparent Lab купити буде достатньо, щоб повністю змінити уявлення про косметику, адже зовнішній і внутрішній стан шкірного покриву помітно поліпшиться.

To Top